Categories

Product Details

Automatyczna sklejarka składa się z trzech części , sekcji podającej, klejącej, składającej i zbierająco odliczającej . Z elektroniczną regulacją szybkości, przez cyfrowy komputerowy wyświetlacz, z prostym szybkim, niezawodnym i dokładnym kontrolującym systemem, automatycznym podawaniem arkuszy, automatycznym klejeniem i składaniem . Przeciętna szybkość to 150szt/min, Szybkość maksymalna do 220szt/min.
Duża wydajność, oszczędność energii.

Wideo w tym linku; https://app.box.com/s/o2t9u62avm69e8i103ld

Automatycznie kończy górne i dolne składanie, w międzyczasie kończy oklejanie górnej i dolnej części, automatyczne formowanie paczki. Oszczędza czas pracy. odpowiedni zakres szerokości ,może być używana dla różnych wielkości kartonu, szybka i wygodna w ustawianiu.
Stabilna i niezawodna praca maszyny . Łatwa w obsłudze i konserwacji . Automatycznie poprawia kąt prosty kartonu.

Zastosowano wentylator wysokiego ciśnienia i pas z otworami ssacymi aby ułatwiś płynne podawanie arkuszy .

Wyrób gotowy może być policzony automatycznie, ułożony w stos, kształtnie i dokładnie . Szybkość może być regulowana na bieżąco, do 130 m/minuta.\\

Wejście przez ekran dotykowy, można zmienić dane, produkcyjną szybkość . Wprowadzanie danych podczas działania maszyny .

Pierwszy składany kąt to 180 stopni, trzecia składana linia to 135 stopni . 4. System automatycznej korekty – skuteczne usuwanie „rybiego ogona” .