Ktoś z Wrocławia właśnie się skontaktował, aby zamówić dedykowane opakowania!

5 minut temu

Producent opakowań tekturowych

Tutaj znajdziesz opakowania tekturowe i kartonowe. Bez problemu wybierzesz model dla siebie, dzięki intuicyjnemu katalogowi produktów. Oferujemy pudła i pudełka we wszystkich możliwych kształtach, wymiarach i kolorach. Z opakowaniami pracujemy już od 30 lat i stale powiększamy ofertę o nowe rozwiązania. Paker to sprawdzony producent opakowań kartonowych.

Jednocześnie wiemy, jak ważne jest autorskie podejście, dlatego pomożemy Ci też w realizacji projektów opakowań na zamówienie. Trzydzieści lat doświadczenia pozwoliło nam eksperymentować oraz opracowywać własne techniki – doskonale rozumiemy, czym może być niestandardowe.

Jak zamawiać opakowania

Na początek – znajdziesz tu informacje, jak przebiega zamówienie. Dowiesz się też więcej o kartonach, opakowaniach i pudełkach. W razie dodatkowych pytań zadzwoń do nas lub napisz.

Koniecznie sprawdź nasze Warunki Współpracy – zamówienia realizujemy od minimalnej liczby produktów.

Wybierz opakowanie ze strony katalogu

Określ rodzaj tektury, gramatury oraz ilości i miejsce dostawy

Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie wycenę.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, zaczniemy realizację.

* Zamówienie prześlij e-mailem, formularzem online lub faxem. Powinny się w nim znaleźć: nazwa produktu, wymiary wewnętrzne (długość x szerokość x wysokość), liczba produktów oraz adres dostawy.

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Handlowymi Paker.

Jaki rodzaj opakowania wybrać?

Pudła klapowe

to najprostsze opakowania z tektury, najczęściej wykorzystywane jako opakowania zbiorcze. Opakowania te wykonywane są bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi – wykrojników.

Pudła klapowe wykonujemy: z tektury 3 i 5 warstwowej, klejone lub zszywane, wykonywane z nadrukiem lub bez, z tektury szarej lub białej

Pudła fasonowe

to opakowania dostosowane kształtem i sposobem składania do pakowanego wyrobu. Pudła te wykonuje się na wykrojnikach o specjalnej konstrukcji lub według katalogu FEFCO. Pudła fasonowe można składać bez użycia taśmy i kleju. Opakowania fasonowe przeznaczone są do konkretnych zastosowań.

Pudła fasonowe wykonujemy: z tektury 3 i 5 warstwowej składane, klejone lub zszywane, wykonywane z nadrukiem lub bez, z tektury szarej lub białej

Wyposażenie dodatkowe i akcesoria

 to wyposażenie wykorzystywane w pakowaniu produktów. Elementy, które wykonujemy to: kratownice, przekładki, obwoluty, narożniki, owijki, wkładki oraz inne wg uznania

Rodzaje fal tektury

Fala E (mikrofala) wysokość fali ok. 2mm.

Fala B wysokość fali ok. 2,5-3mm.

Fala C wysokość fali ok. 3-3,8mm.

Fala BC wysokość fali ok. 6-7mm.

Fala EB wysokość fali ok. 5mm.

Gramatura tektury

Gramatura jest masa 1 m² wyrobu papierniczego wyrażona w gramach. Gramatura to ważny parametr przy wyborze odpowiedniego rodzaju tektury – im wyższa gramatura, tym grubsza i bardziej sztywna tektura. Tektura trzywarstwowa charakteryzuje się gramaturą w zakresie od 280 g/m² do nawet 600 g/m², a tektura pięciowarstwowa od 860 g/m² do ok. 1100 g/m².

Czym jest katalog FEFCO?

Katalog FEFCO jest zbiorem podstawowych wzorów opakowań kartonowych opracowanych przez organizację FEFCO. Katalog podstawowych wzorów opakowań kartonowych powstał aby zastąpić skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury falistej prostymi symbolami powszechnie rozumianymi w skali międzynarodowej, niezależnie od różnic językowych. Katalog pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

FEFCO to powstała w 1952 roku organizacja z siedzibą w Brukseli, zrzesza i reprezentuje interesy wszystkich europejskich producentów tektury falistej. Jednym z ważniejszych celów jej działalności jest rozwój i promowanie nowych rozwiązań opakowaniowych oraz pomoc w komunikacji między producentami opakowań i rynkiem konsumentów.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

10 + 5 =