Ktoś z Wrocławia właśnie się skontaktował, aby zamówić dedykowane opakowania!

5 minut temu

Serwis maszyn

Firma Paker świadczy kompleksowe usługi serwisowe dla maszyn przeznaczonych do produkcji opakowań kartonowych – zarówno tych zakupionych za naszym pośrednictwem jak i produktów wszystkich innych producentów i importerów z branży.

Dla maszyn dystrybuowanych przez Paker obowiązują darmowe serwisy gwarancyjne w pierwszym roku użytkowania.

Maszyny będące w ciągłej, intensywnej eksploatacji ulegają naturalnemu zużyciu niektórych podzespołów. Podczas przeglądu diagnozujemy obecny stan zużycia podzespołów i oferujemy ich wymianę.

Po okresie gwarancji serwis wykonujemy na życzenie klienta, usuwając najczęstsze przypadki usterek lub zużyć materiału.

Nasze usługi

bieżący serwis eksploatacyjny maszyn

naprawa usterek

relokacja linii produkcyjnych (demontaż, transport i montaż)

Dlaczego wykonywanie bieżących przeglądów jest istotne?

Podczas serwisu drukarek fleksograficznych czy Inlinerów  szczególną uwagę poświęcamy elementom takim jak kółka podające, rakle, noże slotujące oraz okładziny rotacji. W automatach sztancujących regularnemu serwisowi podlegają kółka podające lub elementy podajnika ssawkowego, listwy i łapki prowadzące czy łańcuchy napędu. Sklejarki liniowe wymagają regularnego serwisu różnych części systemu klejenia czy prowadzenia i składania arkuszy. Każde rodzaje maszyn będące w ruchu zużywają pasy napędowe. Te wszystkie elementy składają się na sprawne i precyzyjne funkcjonowanie maszyn, które odpowiadają za Państwa biznes.

Części zamienne

Sugerujemy wykonywanie serwisu maszyn w oparciu o oryginalne podzespoły. Na życzenie klienta możemy wykorzystać zamienniki, często pochodzące z polskiej produkcji. 

Dzięki naszym niemal 20-letnim relacjom z producentami oraz dystrybutorami, posiadamy magazyn podstawowych części na miejscu, a do wszystkich innych gwarantujemy szybki dostęp.

Nasz zespół 

Jesteśmy firmą, która jednocześnie zajmuje się dystrybucją maszyn oraz produkcją kartonów. Dzięki temu doskonale rozumiemy Państwa potrzeby. 

Nasz zespół składa się zarówno z profesjonalistów z dużym stażem, posiadających doświadczenie w pracy nad utrzymaniem ruchu oraz młodych, ambitnych pracowników. Doświadczenie i wiedzę zdobywamy w codziennej pracy nad konserwacją naszego parku maszyn jak i w szkoleniach, które odbywamy w siedzibach producentów.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

13 + 2 =