Kaszerówki

automatyczne i półautomatyczne

Paker.eu
Maszyny do opakowań kartonowych

Historia firmy Paker sięga 1985r., gdy rozpoczynaliśmy produkcję kartonów.

Przez ponad 30 lat mieliśmy styczność z każdym etapem produkcji opakowania, zaczynając od budowy maszyn, po końcowy produkt. Ciągle się rozwijamy, testujemy nowe technologie oraz współpracujemy z największymi producentami, ponieważ chcemy tworzyć. Chcemy tworzyć maszyny, które będą na poziomie europejskim, ale z przystępną ceną.

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z azjatyckimi producentami, którzy są w stanie zaoferować nam maszyny o różnym poziomie zaawansowania. Od prostych, sterowanych ręcznie, po całe linie produkcyjne, wykorzystujące najnowsze nowinki technologiczne. Sukcesywnie odwiedzamy warsztaty producentów, kontrolując jakość i uzgadniając nowe propozycje dla naszych klientów. Dodatkowo posiadamy własnych mechaników, którzy zostali wyszkoleni przez naszych partnerów, dzięki czemu sami jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny montaż, szkolenie zespołu oraz serwis maszyn.

Odsprzedaż – okazje

Kiedy nasi klienci wymieniają maszyny, często odkupujemy poprzednie urządzenia. Przeprowadzamy gruntowny przegląd i oferujemy możliwość zakupu sprzętu, który będzie działał jeszcze przez lata.

Serwis maszyn

Firma Paker świadczy kompleksowe usługi serwisowe dla maszyn przeznaczonych do produkcji opakowań kartonowych – zarówno tych zakupionych za naszym pośrednictwem jak i produktów wszystkich innych producentów i importerów z branży.

Nasze usługi:

  • bieżący serwis eksploatacyjny maszyn,
  • naprawa usterek,
  • relokacja linii produkcyjnych (demontaż, transport i montaż)

Zapraszamy do kontaktu z nami!

13 + 15 =